mówiemy i pęziemy
Kategorie: Wszystkie | EU Foria | Motywacja | Rezonans | Technikalia | Wynurzenia
RSS
niedziela, 05 września 2010
To karygodne, ale google nie zwraca zupełnie nic dla tej frazy. A jest to nazwa swojskiego drinka, który z powodzeniem mógłby trafić na karty powieści "Moskwa-Pietuszki" (nawiasem mówiąc polecam znakomitą interpretację tejże w wykonaniu Romana Wilhelmiego, w swoim czasie miłościwie opublikowaną na mp3 przez Gazetę Poborczą). O ile dobrze pamiętam miejską legendę, hiacynta przyrządzało się, łącząc w równych proporcjach denaturat i Borygo.

Drogi przechodniu, jeśli wiesz lepiej, przekaż tę wiedzę następnym pokoleniom i skoryguj przepis!

Szczekamy na Wasze listy.
13:25, brunorc
Link Komentarze (2) »
niedziela, 22 listopada 2009
I am Blue/White
I am Blue/White
Take The Magic Dual Colour Test - Beta today!
Created with Rum and Monkey's Personality Test Generator.

22:40, brunorc
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 sierpnia 2009
wtorek, 18 sierpnia 2009
niedziela, 19 lipca 2009

A w jednej firmie na poważnie zakazali...

czwartek, 11 czerwca 2009

Na przykład FAT i długie nazwy plików...

środa, 10 czerwca 2009

Niekiedy może się wydawać lepsze niż dotychczas, tak jak niewygodne krzesło może uwierać mniej, kiedy się na nim wymościć. Ale po kilku godzinach siedzenia w nim okazuje się takie jak dawniej - i tak jak dawniej powracają myśli o odmianie. Bo nie da się naprawić miejsca pracy, które w większości przypadków jest po prostu broken by design.

Swoją drogą czasem do nowego krzesła trzeba się długo przyzwyczajać, zresztą wcale nie dlatego, żeby było niewygodne w inny sposób. Jest wygodne. Tylko właśnie w inny sposób :-)

No, ale mnie jest łatwiej, jak to powiedział jeden mój znajomy...

czwartek, 04 czerwca 2009

Bo pytanie - skoro ta Nowa Technologia jest już słynną srebrną kulą - to w kogo zostanie wystrzelona?

I znowu powraca opozycja pasji i pracy... W przypadku tej pierwszej nawet najbardziej oddani będą umieli "obtłuc" plater z kuli. Ale czy oni robią kariery?

niedziela, 17 maja 2009
czwartek, 14 maja 2009

Notka na marginesie: ostatnio wiele "niegdysiejszych śniegów" korporacyjnych wykonało zwrot przez sztag i żegluje w kierunku luźniejszej atmosfery. Ze stron wuwuwu znikają stockowe zdjęcia uśmiechniętych niewiast w garsonkach (koniecznie uczesanych w koński ogon i czule ściskających segregatory) oraz gładko wygolonych sportsmenów, planujących strategie. Ciekawe, czy to tylko powierzchowne zmiany...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17